Apteka

www.aptekanet.pl

Biokap - roślinne farby do trwałej koloryzacji włosów

e-sprzedaż - cennik

Biokap

Biokap ma w swojej ofercie roślinne farby do trwałej koloryzacji włosów o naturalnej formule z wysoką zawartością składników pochodzenia roślinnego.

BIOKAP Nutricolor to naturalne formuły o wysokiej zawartości składników pochodzenia roślinnego, delikatne dla skóry głowy. Łatwe w użyciu. Nie zawierają amoniaku i rezorcyny. Dzięki zastosowaniu naturalnej farby, włosy blond, rude, brązowe i czarne uzyskują świeżość i lśniący odcień.

BIOKAP Nutricolor Delikato to jeszcze bardziej wyrafinowana formuła w stosunku do Biokap Nutricolor, dodatkowo nie zawiera parafenylendwuaminy. Dołączony do farby krem pozwala naturalnie odbarwić włosy i uzyskać ciepłe refleksy.

Biokap ma również w swojej ofercie specjalny szampon przeciw wypadaniu włosów 200ml.
W formule szamponu zastosowano następujące składniki pochodzenia roślinnego:

Formuła szamponu - oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych – jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę. W szamponie nie użyto chemicznych składników drażniących, takich jak emulgatory PEG, silikony, SLS, SLES czy parabeny. Kosmetyk został też przetestowany pod kątem zawartości niklu oraz przeszedł testy dermatologiczne.
Szampon stanowi pierwszy, ważny etapem kuracji przeciwko wypadaniu włosów. Powinien być stosowany 2-3 razy w tygodniu, już w momencie, gdy dochodzi do pierwszych objawów przerzedzania fryzury.


Przejdź do sklepu